Moderní box spring postel Garda 90×200, černá Savana

Moderní box spring postel  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (režná látka Savana)  Postel je dodávána včetně... více informací »
Moderní box spring postel Garda 90x200
Značka: ELT
10 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní box spring postel  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (režná látka Savana)  Postel je dodávána včetně...

Moderní box spring postel 
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (režná látka Savana) 
Postel je dodávána včetně matrací 
Součástí je úl. prostor přístupný z boku postele 
Celková nosnost je 120kg

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
90x210x108cm 
Ložná plocha: 90x200cm
Výška ložné plochy: 53cm 
 
 

Vynikající kus Moderní box spring postel Garda 90x200, černá Savana od skvělého a známého výrobce ELT pohodlně seženete právě teď v naší nabídce se slevou. V současnosti pořídíte za cenu 10 999 Kč.