Matrace Tamara Matrace: Rozměr 200x90cm

Klasická sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanu. Nosnou vrstvu matrace tvoří oboustranně polyuretanová/PUR pěna... více informací »
Matrace Tamara  Matrace: Rozměr  200x90cm
Značka: Dřevočal
3 547 Kč
Ověřit dostupnost
Klasická sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanu. Nosnou vrstvu matrace tvoří oboustranně polyuretanová/PUR pěna...

Klasická sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanu. Nosnou vrstvu matrace tvoří oboustranně polyuretanová/PUR pěna tvarovaná do masážních nopů. Nopy jsou rozděleny do sedmi zón. Použitím nopů dochází k lepšímu prokrvení pokožky a uvolnění svalů. Tamara je nejtvrdší variantou z nabídky polyuretanových matrací, proto je vhodná pro zákazníky, kteří preferují tvrdší lůžko. Matraci je vhodné položit na pevný nebo polohovací lamelový rošt.
Výška jádra 14 cm.
Nosnost do 130 kg.
 
Tento neodolatelný produkt Matrace Tamara Matrace: můžete pořídit v pohodě tady na webu v sekci . Pořiďte si oblíbené kousky z této známé sekce za internetové ceny. Mezi zákazníky oblíbená značka Dřevočal má ve stále nabídkce skvělé výrobky Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Hodně oblíbený kousek Matrace Tamara Matrace: Rozměr 200x90cm od naší známé značky Dřevočal lze získat právě teď v nabídce v bezva akci! Nyní pořídíte za super cenu 3 547 Kč.