Luxusní sedací souprava Sydney mini Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní rohová sedací souprava Sydney  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ... více informací »
Luxusní sedací souprava Sydney mini Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: STG
24 769 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava Sydney  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ...

Moderní rohová sedací souprava Sydney  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v provedení pravý či levý roh  V ceně je funkce polohování záhlavníků  Sedačka je nerozkládací  Malé polštářky nejsou v ceně  Potaženo žinilkou Power 16   Parametry :
230x165cm
Plocha po rozložení: nerozkládací      Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.  Zlevněný produkt Luxusní sedací souprava Sydney mini Roh: máte možnost získat také tu na webu zařazený v rubrice uncategorized! Najděte si oblíbené produkty ve zmíněné kategorii za báječnou cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, máme toho více! Máme v nabídce však také další skvělé produkty od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Oblíbený a akční výrobek Luxusní sedací souprava Sydney mini Roh: Orientace rohu Pravý roh pocházející od značky STG můžete pořídit právě teď opravdu výhodně! Aktuálně za super cenu 24 769 Kč.