Luxusní sedací souprava Sydney mini Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní rohová sedací souprava Sydney  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ... více informací »
Luxusní sedací souprava Sydney mini Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: STG
24 769 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava Sydney  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ...

Moderní rohová sedací souprava Sydney  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v provedení pravý či levý roh  V ceně je funkce polohování záhlavníků  Sedačka je nerozkládací  Malé polštářky nejsou v ceně  Potaženo žinilkou Power 16   Parametry :
230x165cm
Plocha po rozložení: nerozkládací      Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.  Super produkt Luxusní sedací souprava Sydney mini Roh: Orientace rohu Levý roh máte možnost koupit právě zde tady na stránkách v populární rubrice uncategorized! Vyberte si nové zboží z této oblíbené kategorie jednoduše online.

Tento unikátní produkt Luxusní sedací souprava Sydney mini Roh: Orientace rohu Levý roh od výrobce s dobrým jménem STG můžete koupit zrovna dnes skutečně výhodně! Aktuálně v akci za 24 769 Kč.