Luxusní sedací souprava Romana Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní rohová sedací souprava Romana  Sedáky jsou vyplněny pružinami Faliste Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ... více informací »
Luxusní sedací souprava Romana Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: STG
32 820 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava Romana  Sedáky jsou vyplněny pružinami Faliste Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ...

Moderní rohová sedací souprava Romana  Sedáky jsou vyplněny pružinami Faliste Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v provedení pravý či levý roh  V ceně je funkce polohování záhlavníků  Taktéž v ceně je funkce posuvných zádových opěrek  Sedačka je rozkládací včetně úl. prostoru  Malé polštářky nejsou v ceně  Potaženo žinilkou Power 11 + 14
  Parametry :
306x190x91-105cm
Výška sedu: 43cm 
Plocha po rozložení: 250x140cm Povedený produkt Luxusní sedací souprava Romana Roh: Orientace rohu Levý roh můžete koupit v pohodě tu v populární rubrice uncategorized! Prozkoumejte podobné zboží z této rubriky za parádní cenu. Naše nabídka je široká, máme v nabídce další produkty od dodavatele . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční kus Luxusní sedací souprava Romana Roh: Orientace rohu Levý roh od předního výrobce STG můžete nakoupit právě nyní na našich stránkách za výborné peníze! Nabídky již od 32 820 Kč.