Luxusní sedací souprava Neapol Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní rohová sedací souprava Neapol  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ... více informací »
Luxusní sedací souprava Neapol Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: STG
44 586 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava Neapol  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ...

Moderní rohová sedací souprava Neapol  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v provedení pravý či levý roh  V ceně je funkce polohování záhlavníků  Sedačka je rozkládací  Malé polštářky nejsou v ceně  Potaženo eko kůží Cayenne 28   Parametry :
350x276x175cm
Výška sedu: 45cm 
Plocha po rozložení: 270x130cm      Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.  Tento vynikající produkt Luxusní sedací souprava Neapol Roh: Orientace rohu Pravý roh máte možnost najít teď tady na webu v sekci uncategorized! Nyní můžete koupit parádní kousky ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu! Populární dodavatel dlouhodobě prodává kvalitní zboží. To není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce další kvalitní kousky od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento kvalitní a levný kus Luxusní sedací souprava Neapol Roh: Orientace rohu Pravý roh od značky STG máte možnost získat tady a teď za nejnižší cenu! Nyní pořídíte za 44 586 Kč.