Luxusní sedací souprava Marlene Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní rohová sedací souprava Marlene  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ... více informací »
Luxusní sedací souprava Marlene Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: STG
32 201 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava Marlene  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ...

Moderní rohová sedací souprava Marlene  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v provedení pravý či levý roh  V ceně je funkce polohování záhlavníků  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru  Malé polštářky nejsou v ceně  Potaženo žinilkou Riviera 34 + 34 honey   Parametry :
265x220cm
Plocha po rozložení: 200x120cm      Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. Oblíbený a akční produkt Luxusní sedací souprava Marlene Roh: Orientace rohu Levý jde pořídit v pohodě tu na stránkách umístěný v sekci uncategorized! Nyní můžete koupit ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice jednoduše online! To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se také na další skvělé kousky značky . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka má k dispozici vynikající produkty.

Hodně prodávaný produkt Luxusní sedací souprava Marlene Roh: Orientace rohu Levý roh od výrobce s dobrým jménem STG můžete nakoupit zrovna dneska za výprodejovou cenu! Akční ceny již od 32 201 Kč.