Luxusní sedací souprava Lambada, černá Magic Velvet Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Lambada  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní... více informací »
Luxusní sedací souprava Lambada
Značka: Mjn
27 939 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Lambada  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Lambada 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Kvalitní žinilková látka Magic Velvet 
Kvalitní žinilkový potah Velvet – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru 
Součástí je polohování záhlavníků 
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
271x203x71-91cm 
Plocha po rozložení: 192x123cm 
 
 
 
 Tento velmi žádaný produkt Luxusní sedací souprava Lambada, černá Magic Velvet Roh: Orientace rohu Levý roh lze získat jednoduše tady na webu umístěný v kategorii sedačky rohové. Najděte si akční produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu. To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce však také další vybrané produkty od dodavatele Mjn. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Hodně žádaný kousek Luxusní sedací souprava Lambada, černá Magic Velvet Roh: Orientace rohu Levý roh od značky se skvělou pověstí Mjn snadno seženete nyní za báječnou cenu. Pouze nyní za 27 939 Kč.