Luxusní sedací souprava Kalla, světle modrá Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Kalla  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Akční cena platí pro provedení na... více informací »
Luxusní sedací souprava Kalla
Značka: Mjn
27 939 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Kalla  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Akční cena platí pro provedení na...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Kalla 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Akční cena platí pro provedení na fotografii 
Kvalitní žinilkový potah Velvet – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Na hlavní fotografii je sedačka v provedení levý roh 
Sedací souprava je rozkládací bez úložného prostoru 
Volně ložené polštáře jsou součástí sedací soupravy 
Díky polštářů, si můžete vytvořit ideální polohu pro relaxaci 
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
350×205/155x76cm 
Plocha po rozložení: 290x125cm 
 
LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA KALLA 
Oh là là ! Tak tohle je opravdu povedený kousek, nemyslíte? Ta prostornost, nápaditost a dokonalé tvary! Neříkejte, že byste nechtěli mít podobného mazlíčka doma! Sedačka Kalla pohodlně pohostí všechny vaše přátelé a vy tak budete oblíbenými hostiteli.  Díky své prostornosti se okamžitě stane dominantou vašeho interiéru!
 
Kalla je sedací souprava velmi moderního designu. Pokud hledáte moderní design a praktičnost, Kalla pro vás bude správná volba. Praktickou stránku zajištuje funkce rozkládání pro přiležitostné návštěvy. Polštáře jsou volně ložené, můžete si díky nim vytvořit ideální polohu při sezení nebo ležení. Soupravu Kalla si můžete zvolit v provedení pravý nebo levý roh – na hlavní fotografii je levý roh. 
 
  Kvalitní a velmi žádaný produkt Luxusní sedací souprava Kalla, světle modrá Roh: Orientace najdete bezprostředně na našem webu ve známé sekci sedačky rohové! Nyní si můžete pořídit oblíbené výrobky ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu. Oblíbený dodavatel Mjn pro své zákazníky prodává špičkové produkty Vždyť to vidíte sami. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na další skvělé zboží od výrobce Mjn. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Super produkt Luxusní sedací souprava Kalla, světle modrá Roh: Orientace rohu Levý roh od společnosti se zárukou kvality Mjn je k sehnání právě nyní na našich stránkách pořád výhodně! Aktuálně stojí u nás 27 939 Kč.