Luxusní sedací souprava Jared, šedá Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Jared  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý... více informací »
Luxusní sedací souprava Jared
Značka: ELT
42 799 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Jared  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Jared 
Nyní za super akční cenu pouze u nás!  
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Na hlavní fotce sedačka v provedení levý roh
Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 
Součástí je funkce polohování hlavových opěrek 
Rozklad není potažen stejnou látkou jako sezení

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
360x190x69-98cm 
Plocha po rozložení: 300x110cm 
 
 
Kvalitní kousek Luxusní sedací souprava Jared, šedá Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh můžete sehnat prostě tady na stránkách v populární kategorii sedačky rohové! Nyní najdete skvělé výrobky z naší kategorie snadno online. Významný výrobce ELT svým zákazníkům dodává skvělé zboží.

Akční a ve slevě kousek Luxusní sedací souprava Jared, šedá Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh od našeho výrobce ELT pohodlně seženete na našich stránkách teď opravdu výhodně. Teď za akční cenu 42 799 Kč.