Luxusní sedací souprava City OSB+3F+OS Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní rohová sedací souprava City  Sedáky jsou vyplněny pružinami Faliste Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ... více informací »
Luxusní sedací souprava City OSB+3F+OS Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: STG
38 393 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava City  Sedáky jsou vyplněny pružinami Faliste Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ...

Moderní rohová sedací souprava City  Sedáky jsou vyplněny pružinami Faliste Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v provedení pravý či levý roh Malé polštářky nejsou v ceně sedačky  Polohovatelné záhlavníky jsou v ceně sedačky  Taktéž v ceně je funkce posuvných zádových opěrek  Sedačka je rozkládací včetně úl. prostoru  Rozklad není potažen stejnou látkou jako zbytek sedací soupravy Potaženo režnou látkou Persempra 13 + 14
parametre:
360x205x190cm
Výška sedu: 44cm
Plocha po rozložení: 305x135cm Kvalitní a velmi žádaný kus Luxusní sedací souprava City máte možnost najít mimo jiné tady u nás v populární rubrice uncategorized. Nyní si můžete vybrat parádní produkty ve zmíněné rubrice za super cenu. U zákazníků oblíbená značka vám nabízí skvělý sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento unikátní produkt Luxusní sedací souprava City OSB+3F+OS Roh: Orientace rohu Pravý roh od dodavatele s dlouholetou historií STG je k sehnání v naší online nabídce skutečně levně! Levně za 38 393 Kč.