Luxusní sedací souprava City OSB+3FB Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní rohová sedací souprava City  Sedáky jsou vyplněny pružinami Faliste Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ... více informací »
Luxusní sedací souprava City OSB+3FB Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: STG
34 649 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava City  Sedáky jsou vyplněny pružinami Faliste Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ...

Moderní rohová sedací souprava City  Sedáky jsou vyplněny pružinami Faliste Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v provedení pravý či levý roh  Malé polštářky nejsou v ceně sedačky  Polohovatelné záhlavníky jsou v ceně sedačky  Taktéž v ceně je funkce posuvných zádových opěrek  Sedačka je rozkládací včetně úl. prostoru  Rozklad není potažen stejnou látkou jako zbytek sedací soupravy Potaženo režnou látkou Persempra 27   Parametry :
306x190x87-116m
Výška sedu: 44cm 
Plocha po rozložení: 250x135cm      Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.  Tento zlevněný produkt Luxusní sedací souprava City OSB+3FB Roh: Orientace rohu Levý roh máte možnost nakoupit bezstarostně na stránkách v populární rubrice uncategorized. Vyberte si podobné produkty z naší kategorie za nejnižší cenu! Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete další skvělé kousky od značky . Najdete je níže na této stránce.

Tento exkluzivní produkt Luxusní sedací souprava City OSB+3FB Roh: Orientace rohu Levý roh od výrobce s dobrým jménem STG lze nakoupit již dnes v bezva akci. V současnosti pořídíte za cenu 34 649 Kč.