Luxusní sedací souprava City OS+3FB Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní rohová sedací souprava City  Sedáky jsou vyplněny pružinami Faliste  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ... více informací »
Luxusní sedací souprava City OS+3FB Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: STG
28 485 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava City  Sedáky jsou vyplněny pružinami Faliste  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ...

Moderní rohová sedací souprava City  Sedáky jsou vyplněny pružinami Faliste  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v provedení pravý či levý roh  V ceně je funkce posuvných zádových opěrek  Sedačka je rozkládací včetně úl. prostoru Rozklad není potažen stejnou látkou jako zbytek sedací soupravy  Záhlavníky nejsou součástí sedačky Potaženo režnou látkou Persempra 13+14    Parametry :
271x205x87cm
Výška sedu: 44cm 
Plocha po rozložení: 195x135cm      Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.  Designový produkt naleznete nyní tady a teď na našem webu v populární kategorii uncategorized. Připravili jsme ještě další produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu.

Žádaný produkt Luxusní sedací souprava City OS+3FB Roh: Orientace rohu Pravý roh od známého dodavatele STG jednoduše získáte zde nyní za báječnou cenu! Na našich stránkách za 28 485 Kč.