Luxusní sedací souprava Aviator maxi Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní rohová sedací souprava Aviator  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ... více informací »
Luxusní sedací souprava Aviator maxi Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: STG
42 109 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava Aviator  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ...

Moderní rohová sedací souprava Aviator  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v provedení pravý či levý roh  Malé polštářky nejsou v ceně sedačky  Potaženo eko kůží Fushion 15   Parametry :
328x238cm
Plocha po rozložení: 190x120cm      Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.Povedený produkt Luxusní sedací souprava Aviator maxi Roh: Orientace lze koupit přímo tady u nás v populární sekci uncategorized. Nyní získáte kvalitní produkty z této oblíbené kategorie za super cenu.

Oblíbený a kvalitní kousek Luxusní sedací souprava Aviator maxi Roh: Orientace rohu Pravý roh od společnosti s předním postavením na trhu STG jednoduše můžete pořídit zde v akci! Právě teď jen za 42 109 Kč.