Luxusní sedací souprava Aviator maxi Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní rohová sedací souprava Aviator  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ... více informací »
Luxusní sedací souprava Aviator maxi Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: STG
42 109 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava Aviator  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ...

Moderní rohová sedací souprava Aviator  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v provedení pravý či levý roh  Malé polštářky nejsou v ceně sedačky  Potaženo eko kůží Fushion 15   Parametry :
328x238cm
Plocha po rozložení: 190x120cm      Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. Zlevněný kousek Luxusní sedací souprava Aviator maxi najdete právě zde tady na našem webu v oblíbené rubrice uncategorized! Nyní můžete najít ještě podobné zboží ve zmíněné sekci jednoduše online!

Tento akční produkt Luxusní sedací souprava Aviator maxi Roh: Orientace rohu Levý roh od populární značky STG můžete nakoupit právě zde za výhodnou cenu! Aktuálně výhodně za 42 109 Kč.