Luxusní sedací souprava Atlanta Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní rohová sedací souprava Asti  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ... více informací »
Luxusní sedací souprava Atlanta Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: STG
29 105 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava Asti  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ...

Moderní rohová sedací souprava Asti  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v provedení pravý či levý roh  V ceně je funkce polohování záhlavníků  Sedačka je rozkládací včetně úl. prostoru  Malé polštářky nejsou v ceně  Potaženo žinilkou Matrix 14   Parametry :
280x170x77-95cm
Výška sedu: 42cm 
Plocha po rozložení: 225x123cm      Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. Unikátní a oblíbený produkt Luxusní sedací souprava Atlanta Roh: Orientace rohu Levý roh jde sehnat v pohodě tady u nás v oblíbené sekci uncategorized! Nyní si můžete koupit kvalitní produkty ve zmiňované kategorii v akci. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další skvělé produkty od výrobce . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce pro své zákazníky prodává velmi kvalitní sortiment Nakupujte výhoděn u nás.

Tento akční a ve slevě produkt Luxusní sedací souprava Atlanta Roh: Orientace rohu Levý roh od známé společnosti STG jde nakoupit zde teď výhodně. Nyní získáte od 29 105 Kč.