Luxusní sedací souprava Armando Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní rohová sedací souprava Armando  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  ... více informací »
Luxusní sedací souprava Armando Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: STG
33 439 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava Armando  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  ...

Moderní rohová sedací souprava Armando  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení   Dodáváme v provedení pravý či levý roh  V ceně je funkce polohování záhlavníků  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru  Malé polštářky nejsou v ceně  Dodáváme v režné látce Pulse 71   Parametry :
275x225x76-96cm
Výška sedu: 46cm 
Plocha po rozložení: 205x135cm      Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.  Akční a ve slevě výrobek Luxusní sedací souprava Armando Roh: Orientace rohu Levý roh je k dostání bez problémů tady u nás v kategorii uncategorized. Připravili jsme unikátní zboží z této oblíbené kategorie na pár kliknutí. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další zboží od značky . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce vás a vaše blízké obohatí o skvělý sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Povedený kousek Luxusní sedací souprava Armando Roh: Orientace rohu Levý roh od výrobce s dobrým jménem STG máte možnost sehnat v naší internetové nabídce pořád výhodně. Zrovna teď v akci za 33 439 Kč.