Luxusní rohová sedačka Files starorůžová Roh: Orientace rohu Levý roh

  Designová sedačka Files  Precizní zpracování a kvalitní potahy  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru  Cena... více informací »
Luxusní rohová sedačka Files starorůžová Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: LCP
29 399 Kč
Ověřit dostupnost
  Designová sedačka Files  Precizní zpracování a kvalitní potahy  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru  Cena...

  Designová sedačka Files  Precizní zpracování a kvalitní potahy  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru  Cena je platná pro potah žinilka Monolith 63 Kvalitní a stabilní dřevená konstrukce Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus sedačky  Díky tomu je možné pohovku umístit i do volného prostoru Součástí je funkce polohování záhlavníků   Malé dekorační polštářky nejsou součástí    Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
261×79-97x220cm 
Plocha po rozložení: 211x125cm     
Tento exkluzivní výrobek je dostupný aktuálně tady u nás umístěný v rubrice uncategorized! Nyní najdete parádní produkty ve zmiňované rubrice v akci! To není všechno, náš sortiment je široký. U nás v nabídce najdete další skvělé zboží od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento exkluzivní výrobek Luxusní rohová sedačka Files starorůžová Roh: Orientace rohu Levý roh od přední značky LCP pohodlně nakoupíte zde teď právě za outletovou cenu! Výhodně teď u nás za 29 399 Kč.