Luxusní rohová sedačka Estella šedá Roh: Orientace rohu Levý roh

  Designová sedačka Estella  Precizní zpracování a kvalitní potahy  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru  Cena... více informací »
Luxusní rohová sedačka Estella šedá Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: LCP
31 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Designová sedačka Estella  Precizní zpracování a kvalitní potahy  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru  Cena...

  Designová sedačka Estella  Precizní zpracování a kvalitní potahy  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru  Cena je platná pro potah eko-kůže Mitezza 11 Kvalitní a stabilní dřevená konstrukce Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus sedačky  Díky tomu je možné pohovku umístit i do volného prostoru Součástí je funkce polohování záhlavníků   Malé dekorační polštářky nejsou součástí    Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
262×82-97x218cm 
Plocha po rozložení: 205x127cm      Tento designový produkt seženete ještě tady a teď na našich stránkách v populární rubrice uncategorized! Nyní koupíte podobné výrobky z naší rubriky za super peníze! Oblíbený výrobce dlouhodobě dodává špičkové výrobky

Výjimečný a žádaný kousek Luxusní rohová sedačka Estella šedá Roh: Orientace rohu Levý roh od výrobce s dobrým jménem LCP můžete získat ještě dnes za příznivou cenu. Nabídka již od 31 499 Kč.