Luxusní rohová sedačka Chiron modrá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Designová sedačka Chiron  Precizní zpracování a kvalitní potahy  Cena je platná pro potah žinilka Soro 70 Kvalitní a... více informací »
Luxusní rohová sedačka Chiron modrá Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: LCP
31 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Designová sedačka Chiron  Precizní zpracování a kvalitní potahy  Cena je platná pro potah žinilka Soro 70 Kvalitní a...

  Designová sedačka Chiron  Precizní zpracování a kvalitní potahy  Cena je platná pro potah žinilka Soro 70 Kvalitní a stabilní dřevená konstrukce Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus sedačky  Díky tomu je možné pohovku umístit i do volného prostoru  Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Součástí je funkce posouvání zádových opěrek pro nastavení hloubky sedu  Male dekorační polštářky nejsou součástí    Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
320x89x180cm      Kvalitní a žádaný produkt Luxusní rohová sedačka Chiron modrá Roh: Orientace rohu Pravý roh můžete nakoupit teď tady na našem webu zařazený v kategorii uncategorized. Připravili jsme pro vás ještě jiné výrobky ve zmíněné rubrice za příznivou cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce vám může poskytnout skvělý sortiment Udělejte radost sami sobě. To ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se také na další zboží značky . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Luxusní rohová sedačka Chiron modrá Roh: Orientace rohu Pravý roh od dodavatele s dlouholetou historií LCP můžete pořídit zde teď právě za báječnou cenu. Právě teď jen za 31 499 Kč.