Luxusní rohová sedací souprava Bradley, cappuccino Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní sedací souprava Bradley nyní v akci!  Nyní za super akční cenu, která je časově omezena  Cena je platná pro potah... více informací »
Luxusní rohová sedací souprava Bradley
Značka: Mrs
42 093 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní sedací souprava Bradley nyní v akci!  Nyní za super akční cenu, která je časově omezena  Cena je platná pro potah...

 

Moderní sedací souprava Bradley nyní v akci! 
Nyní za super akční cenu, která je časově omezena 
Cena je platná pro potah na fotografiích 
Kvalitní a pevný žinilkový potah Viton 
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Na hlavní fotce sedačka v provedení pravý roh
Sedací souprava Bradley je rozkládací + úložný prostor 
Návštěvy ocení možnost přespat a vy jednoduché rozkládání
Součástí je přísuvný taburet   

 
Rozměry: 
337x261x171(250cm s taburetem)cm 
Plocha po rozložení: 296x143cm 
 
SEDACÍ SOUPRAVA BRADLEY 
Máte smysl pro detail? Chcete být originální a máte rádi víno? Ptáte se, co to má společného? Odpovědí je sedací souprava Bradley! Tato stylová sedačka s polohováním záhlavníků se stane třešničkou na dortu ve vašem obýváku. A nejen že není fádní, je i praktická! Pohodlně na ní můžete lenošit nebo i spát. 
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  
 
Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
 
Tento velmi žádaný produkt Luxusní rohová sedací souprava Bradley, můžete koupit zrovna tady u nás zařazený v kategorii sedačky rohové! Mrkněte na unikátní produkty ve zmíněné kategorii v akci. Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte také na další skvělé kousky od dodavatele Mrs. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Mrs prodává vysoce kvalitní sortiment.

Hodně povedený produkt Luxusní rohová sedací souprava Bradley, cappuccino Roh: Orientace rohu Pravý roh od kvalitní společnosti Mrs jednoduše pořídíte právě teď v nabídce se slevou! Aktuálně za 42 093 Kč.