Luxusní rohová sedačka Forza šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Designová sedačka Forza  Precizní zpracování a kvalitní potahy  Cena je platná pro potah žinilka Monolith 97 Kvalitní a... více informací »
Luxusní rohová sedačka Forza šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: LCP
33 599 Kč
Ověřit dostupnost
  Designová sedačka Forza  Precizní zpracování a kvalitní potahy  Cena je platná pro potah žinilka Monolith 97 Kvalitní a...

  Designová sedačka Forza  Precizní zpracování a kvalitní potahy  Cena je platná pro potah žinilka Monolith 97 Kvalitní a stabilní dřevená konstrukce Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus sedačky  Díky tomu je možné pohovku umístit i do volného prostoru  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru  Součástí je funkce polohování záhlavníků  Malé dekorační polštářky nejsou součástí    Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
275×83-102x260cm 
Plocha po rozložení: 205×125 cm    Velmi oblíbený produkt Luxusní rohová sedačka Forza šedá Roh: Orientace rohu získáte taky tady na webu v populární sekci obývací pokoj. Nyní získáte ještě podobné výrobky z této rubriky za nejlepší ceny!

Tento kvalitní produkt Luxusní rohová sedačka Forza šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh od této skvělé značky LCP je dostupný právě skutečně výhodně. Za bezkonkureční cenu 33 599 Kč.