Luxusní kuchyně Verizon 260cm, dub Lancelot / bílý lesk

  Moderní kuchynská linka Verizon Korpus v dekoru: dub Lancelot Dvířka v dekoru: MDF bílý lesk  Dodáváme včetně... více informací »
Luxusní kuchyně Verizon 260cm
Značka: STZ
13 914 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní kuchynská linka Verizon Korpus v dekoru: dub Lancelot Dvířka v dekoru: MDF bílý lesk  Dodáváme včetně...

 

Moderní kuchynská linka Verizon
Korpus v dekoru: dub Lancelot
Dvířka v dekoru: MDF bílý lesk 
Dodáváme včetně madel 
Pracovní deska není součástí 
K sestavě lze dokoupit jednotlivé elementy nebo si můžete poskládat sestavu svou vlastní
Madla 196mm
Nábytek je dodáván v demontu
Cena nezahrnuje dekorace a kuchynské spotřebiče 

Cena nezahrnuje dřez 
Na fotce sestava zleva: Dolní skříňky – 40cm zásuvková, 80cm dřezová, 60cm spotřebičová, 80cm ; Horní – 40cm, 80cm, 60cm nízká, 80cm

 
 
 
Moderní kuchyňská linka v elegantním designu. Barevné provedení v atraktivním odstínu opticky nezatěžuje prostor, naopak jej provzdušní a příjemně zútulní. Kuchyňská sestava je tvořena dolními a horními skříňkami, které poskytují dostatek úložného prostoru na nádobí i suroviny potřebné k vaření. V ceně nejsou zahrnuty vyobrazené dekorace, kuchyňské spotřebiče ani vodovodní baterie. Můžete si zvolit některou z typových sestav nebo si sestavit celou kuchynskou linku podle svých potřeb. Níže najdete nabídku jednotlivých skříněk.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Zavěšení linky si řeší zákazník individuálně. Součástí není zavěsná lišta na zed.
  Tento nejprodávanější kus lze koupit již dnes tady na webu ve známé sekci kuchyně! Nyní můžete najít ještě podobné produkty z této oblíbené rubriky za outletovou cenu. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Máme v nabídce také více skvělých produktů od výrobce STZ. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Luxusní kuchyně Verizon 260cm, dub Lancelot / bílý lesk od značky s dlouholetou historií STZ snadno můžete sehnat právě nyní na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční ceny od 13 914 Kč.