Luxusní box spring postel Florencie 180×200 WSL: Potah Žinilka Alfa 14 tyrkysová

  Moderní box spring postel Florencie  Akční cena platí pro všechny potahy ze vzorníku níže  Postel je dodávána včetně... více informací »
Luxusní box spring postel Florencie 180x200  WSL: Potah Žinilka Alfa 14 tyrkysová
Značka: WSL
24 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Florencie  Akční cena platí pro všechny potahy ze vzorníku níže  Postel je dodávána včetně...

 

Moderní box spring postel Florencie 
Akční cena platí pro všechny potahy ze vzorníku níže 
Postel je dodávána včetně matrací 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
233x212x112cm 
Ložná plocha: 180x200cm
 
MANŽELSKÉ DVOJLŮŽKO FLORENCIE 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
 
Klikněte pro více informací k potahům. V nabídce máme také snadno čistitelné potahy s moderní technologií EASY CLEAN.

 
VÍCE POTAHŮ NA VÝBĚR V KAMENNÝCH PRODEJNÁCH – v e-shopu je pouze omezená nabídka potahů. Navštivte některou z našich kamenných prodejen a vybírejte z větší nabídky potahů. Tento nejprodávanější kousek Luxusní box spring postel Florencie 180×200 WSL: Potah Žinilka pořídíte bezprostředně u nás v oblíbené sekci ložnice. Získejte zcela nové zboží ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce více kousků značky WSL. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce WSL má ve stále nabídkce vynikající zboží Nabídka platí do vyprodání zásob.

Exkluzivní produkt Luxusní box spring postel Florencie 180x200 WSL: Potah Žinilka Alfa 14 tyrkysová od této skvělé značky WSL pohodlně seženete právě dnes za zcela nejnižší cenu! Aktuálně v akci od 24 999 Kč.