Luxusní box spring postel Florencie 180×200 WSL: Potah Eko-kůže Madryt 120 bílá

  Moderní box spring postel Florencie  Akční cena platí pro všechny potahy ze vzorníku níže  Postel je dodávána včetně... více informací »
Luxusní box spring postel Florencie 180x200  WSL: Potah Eko-kůže Madryt 120 bílá
Značka: WSL
24 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Florencie  Akční cena platí pro všechny potahy ze vzorníku níže  Postel je dodávána včetně...

 

Moderní box spring postel Florencie 
Akční cena platí pro všechny potahy ze vzorníku níže 
Postel je dodávána včetně matrací 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
233x212x112cm 
Ložná plocha: 180x200cm
 
MANŽELSKÉ DVOJLŮŽKO FLORENCIE 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
 
Klikněte pro více informací k potahům. V nabídce máme také snadno čistitelné potahy s moderní technologií EASY CLEAN.

 
VÍCE POTAHŮ NA VÝBĚR V KAMENNÝCH PRODEJNÁCH – v e-shopu je pouze omezená nabídka potahů. Navštivte některou z našich kamenných prodejen a vybírejte z větší nabídky potahů. Zcela unikátní kousek Luxusní box spring postel Florencie 180×200 WSL: Potah Eko-kůže Madryt 120 bílá lze nakoupit mimo jiné tady a teď na našem webu ve známé sekci ložnice! Nyní si můžete pořídit zlevněné produkty ze zmíněné sekce za super cenu. Máme toho více, podívejte se také na další zboží od výrobce WSL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Velmi žádaný kousek Luxusní box spring postel Florencie 180x200 WSL: Potah Eko-kůže Madryt 120 bílá od dodavatele s dlouholetou historií WSL jde pořídit právě teď u nás opravdu výhodně. V akci za 24 999 Kč.