Ložnicová skřín Rino, bílá/sonoma/zrcadlo

Moderní 2-dveřová skřín Rino Dodáváme v dekoru bílá/sonoma/zrcadlo  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x... více informací »
Ložnicová skřín Rino
Značka: IDZ
10 199 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní 2-dveřová skřín Rino Dodáváme v dekoru bílá/sonoma/zrcadlo  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x...

Moderní 2-dveřová skřín Rino
Dodáváme v dekoru bílá/sonoma/zrcadlo 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
204x218x58cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Oblíbený produkt můžete získat ještě u nás v populární sekci ložnice! Nyní si můžete koupit kvalitní produkty z této oblíbené sekce za outletovou cenu! Významný výrobce IDZ má ve stále nabídkce top zboží. Přesvědčte se sami.

Tento vynikající výrobek Ložnicová skřín Rino, bílá/sonoma/zrcadlo od společnosti se zárukou kvality IDZ snadno můžete pořídit právě teď za parádní cenu. Zrovna nyní za cenu 10 199 Kč.