Ložnicová skřín Rino, bílá/bílá/zrcadlo

Moderní 2-dveřová skřín Rino Dodáváme v dekoru bílá/bílá / zrcadlo  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x... více informací »
Ložnicová skřín Rino
Značka: IDZ
10 199 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní 2-dveřová skřín Rino Dodáváme v dekoru bílá/bílá / zrcadlo  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x...

Moderní 2-dveřová skřín Rino
Dodáváme v dekoru bílá/bílá / zrcadlo 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
204x218x58cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Unikátní a žádaný výrobek Ložnicová skřín Rino, bílá/bílá/zrcadlo můžete získat rovnou tu v kategorii ložnice. Nyní si můžete pořídit ostatní kousky z této kategorie za výhodné peníze. Náš sortiment je široký, máme v nabídce více kvalitních produktů značky IDZ. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel IDZ vám nabízí velmi kvalitní zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Výjimečný výrobek Ložnicová skřín Rino, bílá/bílá/zrcadlo od skvělého výrobce IDZ jednoduše můžete získat právě za super cenu. Momentálně v akci za 10 199 Kč.