Levná sedací souprava tvaru U Venus, černá

Moderní sedací souprava Venus  Nyní za super akční cenu, která platí pouze u nás  Akční cena je platná pro potah jako na... více informací »
Levná sedací souprava tvaru U Venus
Značka: VPM
11 499 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Venus  Nyní za super akční cenu, která platí pouze u nás  Akční cena je platná pro potah jako na...

Moderní sedací souprava Venus 
Nyní za super akční cenu, která platí pouze u nás 
Akční cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii 
Kvalitní látka Malmo je vyrobena ze 100% polyesteru. Materiál Malmo je znám svou vysokou odolností. Látka Malmo proto při testu oděru dosáhla výsledku 55 000 cyklů. Což dává vysokou odolnost proti oděru při sezení. Látka Malmo je také odolná proti žmolkování a barvení umělým světlem.
Univerzální pravo-levé provedení 
Sedací souprava Venus je rozkládací včetně úložného prostoru 
Návštěva ocení velký rozklad a vy jednoduché a rychlé rozložení 
Volně ložené polštáře jsou v ceně sedací soupravy 
Díky polštářům se na sedačce můžete pohodlně uvelebit a relaxovat 
Sedáky jsou vyplněny PUR pěnou 

 
 
Rozměry: (Š x V x H) 
289x88x140cm 
Rozklad: 269x118cm 
 
  
  Tento akční výrobek můžete získat snadno tady u nás v sekci sedačky rohové! Nyní můžete koupit akční výrobky z této kategorie za super cenu. Významný dodavatel VPM má na skladě skvělé výrobky To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele VPM. Najdete je níže na této stránce.

Povedený produkt Levná sedací souprava tvaru U Venus, černá od výrobce s mnohaletou tradicí VPM můžete sehnat tady nyní až neuvěřitelně levně. Na našich stránkách za 11 499 Kč.