Levná sedací souprava tvaru U Venus, černá/šedá

Moderní sedací souprava Venus  Nyní za super akční cenu, která platí pouze u nás  Akční cena je platná pro potah jako na... více informací »
Levná sedací souprava tvaru U Venus
Značka: VPM
11 499 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Venus  Nyní za super akční cenu, která platí pouze u nás  Akční cena je platná pro potah jako na...

Moderní sedací souprava Venus 
Nyní za super akční cenu, která platí pouze u nás 
Akční cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii 
Kvalitní látka Malmo je vyrobena ze 100% polyesteru. Materiál Malmo je znám svou vysokou odolností. Látka Malmo proto při testu oděru dosáhla výsledku 55 000 cyklů. Což dává vysokou odolnost proti oděru při sezení. Látka Malmo je také odolná proti žmolkování a barvení umělým světlem.
Univerzální pravo-levé provedení 
Sedací souprava Venus je rozkládací včetně úložného prostoru 
Návštěva ocení velký rozklad a vy jednoduché a rychlé rozložení 
Volně ložené polštáře jsou v ceně sedací soupravy 
Díky polštářům se na sedačce můžete pohodlně uvelebit a relaxovat 
Sedáky jsou vyplněny PUR pěnou 

 
 
Rozměry: (Š x V x H) 
289x88x140cm 
Rozklad: 269x118cm 
 
  
  Velmi prodávaný kousek Levná sedací souprava tvaru U Venus, černá/šedá lze koupit ještě tady na webu v oblíbené sekci sedačky rohové! Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty z této rubriky za internetové ceny. To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás také více kousků od značky VPM. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní kousek Levná sedací souprava tvaru U Venus, černá/šedá od výrobce s mnohaletou tradicí VPM můžete nakoupit právě dnes za výhodnou cenu! Cenově vychází na 11 499 Kč.