Levná kuchyně sonoma Sava 180cm

  Moderní kuchynská linka Sava Korpus v dekoru: bílá Dvířka v dekoru: dub sonoma Dodáváme včetně madel  Pracovní deska není... více informací »
Levná kuchyně sonoma Sava 180cm
Značka: STZ
6 900 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní kuchynská linka Sava Korpus v dekoru: bílá Dvířka v dekoru: dub sonoma Dodáváme včetně madel  Pracovní deska není...

 

Moderní kuchynská linka Sava
Korpus v dekoru: bílá
Dvířka v dekoru: dub sonoma
Dodáváme včetně madel 
Pracovní deska není součástí 
Lze zakoupit jako celou sestavu nebo i jednotlivé elementy
Madla 96mm
Nábytek je dodáván v demontu
Cena nezahrnuje dekorace a kuchynské spotřebiče 

Cena nezahrnuje dřez 

 
NABÍDKU JEDNOTLIVÝCH SKŘÍNĚK NAJDETE NÍŽE
 
 
LEVNÁ KUCHYNĚ SONOMA SAVA 3
Novou kuchyň si dnes může dopřát opravdu každý! Kuchyňská linka Sava vám jistě padne do oka. Její příjemné barevné provedení projasní váš byt a snadno jej sladíte se zbytkem zařízení. Z jednotlivých elementů si vytvoříte prostorové uspořádání podle vlastních představ a vaření půjde jedna radost! Dejte na jednoduchost a účelnost, dejte na kuchyň Sava. 
 
Moderní kuchyňská linka v jednoduchém designu. Díky prostorové nenáročnosti je vhodná také do malé kuchyně. Barevné provedení v atraktivním odstínu opticky nezatěžuje prostor, naopak jej provzdušní a příjemně zútulní. Kuchyňská sestava je tvořena dolními a horními skříňkami, které poskytují dostatek úložného prostoru na nádobí i suroviny potřebné k vaření. V ceně nejsou zahrnuty vyobrazené dekorace, kuchyňské spotřebiče ani vodovodní baterie. Můžete si zvolit některou z typových sestav nebo si sestavit celou kuchynskou linku podle svých potřeb. Níže najdete nabídku jednotlivých skříněk.
 Designový produkt Levná kuchyně sonoma Sava 180cm máte možnost koupit ještě na našem webu zařazený v sekci kuchyně. Připravili jsme pro vás ještě jiné výrobky z této populární rubriky za nejnižší cenu. Máme toho více, máme v nabídce také více skvělých produktů od výrobce STZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známá značka STZ představuje vysoce kvalitní výrobky.

Unikátní a oblíbený produkt Levná kuchyně sonoma Sava 180cm od odblíbeného výrobce STZ jde získat zrovna dnes v akci. Nyní lze objednat jen za 6 900 Kč.