Lenoška Heavy, korpus Madryt 120 bílá + režná látka Flash 17 šedá

Lenoška Heavy  Jádro je vyplněno pružinami Faliste v kombinaci s PUR pěnou Pružiny zajištují velmi pohodlné sezení Akční cena... více informací »
Lenoška Heavy
Značka: WSL
7 497 Kč
Ověřit dostupnost
Lenoška Heavy  Jádro je vyplněno pružinami Faliste v kombinaci s PUR pěnou Pružiny zajištují velmi pohodlné sezení Akční cena...

Lenoška Heavy 
Jádro je vyplněno pružinami Faliste v kombinaci s PUR pěnou
Pružiny zajištují velmi pohodlné sezení
Akční cena platí pro potahy bílá eko-kůže + šedá režná látka, viz níže

 
Parametry  
77x82x170cm
 
Látka Madryt 120:

Látka Flash 17:

  Tento kvalitní a levný produkt Lenoška Heavy, korpus Madryt 120 bílá + jde nakoupit právě teď tady na stránkách v oblíbené kategorii lenošky. Nyní si můžete vybrat vyjímečné výrobky z naší rubriky za extra cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další prověřené produkty značky WSL. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka WSL dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní sortiment Tento exkluzivní produkt naleznete nyní tady u nás zařazený v kategorii lenošky! Nyní najdete podobné produkty z této populární sekce za akční cenu.

Oblíbený kus Lenoška Heavy, korpus Madryt 120 bílá + režná látka Flash 17 šedá od společnosti s úžasnou pověstí WSL můžete najít ještě dnes za mimořádně nízkou cenu! Na našich stránkách za 7 497 Kč.