Kvalitní sedací souprava Tebule, hnědá Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní sedací souprava Tebule v kvalitním provedení  Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Sedací souprava Tebule je... více informací »
Kvalitní sedací souprava Tebule
Značka: SGN
23 151 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Tebule v kvalitním provedení  Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Sedací souprava Tebule je...

Moderní sedací souprava Tebule v kvalitním provedení 
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Sedací souprava Tebule je rozkládací včetně úložného prostoru 
Akční cena pro potah na hlavní fotografii (žinilka Jasmine) – Je příjemná a měkká na dotek. Vyznačuje se vysokou odolností proti světlu – během používání nevybledne ani se nežmolkuje 
Stabilní dřevěná konstrukce
Součástí je funkce polohovatelných záhlavníků 

 
Rozměry: 
266x182cm 
Výška: 90-98cm 
Plocha po rozložení: 211x126cm 
 
 Unikátní produkt máte možnost sehnat právě zde tady na našich stránkách v populární kategorii sedačky nad 15 tis. kč! Nyní můžete koupit parádní výrobky z naší rubriky za extra cenu. U zákazníků oblíbená značka SGN vám může poskytnout velmi kvalitní zboží. Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další prověřené kousky od dodavatele SGN. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný kousek Kvalitní sedací souprava Tebule, hnědá Roh: Orientace rohu Pravý roh od oblíbené značky se zárukou kvality SGN můžete pořídit na našich stránkách teď za nejnižší cenu! V akci za 23 151 Kč.