Kvalitní sedací souprava Balt 1 Roh: Orientace rohu Pravý roh, DLM: Potah Eko-kůže Loft 2 krémová

Balt je stylová a zároven praktická sedací souprava Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru  Balt vyniká... více informací »
Kvalitní sedací souprava Balt 1  Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: DLM
26 607 Kč
Ověřit dostupnost
Balt je stylová a zároven praktická sedací souprava Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru  Balt vyniká...

Balt je stylová a zároven praktická sedací souprava
Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru 
Balt vyniká svou kvalitou zpracování, která uspokojí i náročnější zákazníky
Jádro je vyplněno pružinami Faliste společně s kvalitní PUR pěnou
Kvalitní výpln sedáků zajištuje pohodlné a příjemné sezení
Lze vybírat z velkého množství potahů v našem vzorníku níže 
Dodáváme v provedení pravý či levý roh
K dokoupení křeslo či taburet 

Rozměry
274x161x87cm
Plocha po rozložení: 212x121cm 
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
 
Klikněte pro více informací k potahům. V nabídce máme také snadno čistitelné potahy s moderní technologií EASY CLEAN.

 
VÍCE POTAHŮ NA VÝBĚR V KAMENNÝCH PRODEJNÁCH – v e-shopu je pouze omezená nabídka potahů. Navštivte některou z našich kamenných prodejen a vybírejte z větší nabídky potahů. 
 
Tento výjimečný produkt Kvalitní sedací souprava Balt 1 Roh: Orientace rohu Pravý roh, DLM: Potah Eko-kůže můžete dostat bezstarostně tady na stránkách zařazený v rubrice sedačky rohové. Mrkněte na akční produkty z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu! Máme toho více, máme v nabídce také další skvělé zboží značky DLM. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce DLM vám poskytuje velmi kvalitní sortiment. Udělejte si radost.

Tento velmi oblíbený produkt Kvalitní sedací souprava Balt 1 Roh: Orientace rohu Pravý roh, DLM: Potah Eko-kůže Loft 2 krémová od výrobce s mnohaletou tradicí DLM lze koupit právě nyní až neuvěřitelně levně. Momentálně k dispozici za 26 607 Kč.