Kvalitní box spring postel Medica 180x200cm WSL: Potah Žinilka Alfa 01 krémová

  Moderní box spring postel Medica  Akční cena platí pro potahy ze vzorníku níže  Součástí je elektrické... více informací »
Kvalitní box spring postel Medica 180x200cm   WSL: Potah Žinilka Alfa 01 krémová
Značka: WSL
27 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Medica  Akční cena platí pro potahy ze vzorníku níže  Součástí je elektrické...

 

Moderní box spring postel Medica 
Akční cena platí pro potahy ze vzorníku níže 
Součástí je elektrické polohování 
Postel je dodávána včetně matrací 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
188x214x109cm 
Ložná plocha: 180x200cm
 
MANŽELSKÉ DVOJLŮŽKO MEDICA 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
 

Levný produkt Kvalitní box spring postel Medica 180x200cm WSL: Potah Žinilka Alfa 01 krémová od dodavatele se skvělou pověstí WSL lze zakoupit bezpečně online ve výhodné akci! Výhodně za 27 999 Kč.