Kvalitní box spring postel Erika 160×200 s výběrem potahu! WSL: Potah Žinilka Jasmine 90 šedá

  Moderní box spring postel Erika  Akční cena platí pro potahy ze vzorníku níže  Postel je dodávána včetně... více informací »
Kvalitní box spring postel Erika 160x200 s výběrem potahu!  WSL: Potah Žinilka Jasmine 90 šedá
Značka: WSL
21 423 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Erika  Akční cena platí pro potahy ze vzorníku níže  Postel je dodávána včetně...

 

Moderní box spring postel Erika 
Akční cena platí pro potahy ze vzorníku níže 
Postel je dodávána včetně matrací 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
168x213x107cm 
Ložná plocha: 160x200cm
 
MANŽELSKÉ DVOJLŮŽKO ERIKA 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
 

Výjimečný a žádaný výrobek Kvalitní box spring postel Erika 160x200 s výběrem potahu! WSL: Potah Žinilka Jasmine 90 šedá od kvalitní značky WSL máte možnost najít na našich stránkách nyní za extra cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 21 423 Kč.