Kuchynská linka Melissa, 180/240cm + pracovní deska

Moderní kuchynská linka Melissa  Sestava 180/240cm  Korpus v dekoru: dub sonoma  Dvířka v dekoru: dub sonoma  Madla jsou... více informací »
Kuchynská linka Melissa
Značka: STK
6 499 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní kuchynská linka Melissa  Sestava 180/240cm  Korpus v dekoru: dub sonoma  Dvířka v dekoru: dub sonoma  Madla jsou...

Moderní kuchynská linka Melissa 
Sestava 180/240cm 
Korpus v dekoru: dub sonoma 
Dvířka v dekoru: dub sonoma 
Madla jsou součástí 
Pracovní deska 40 a 60cm je součástí 
Nábytek je dodáván v demontu 
Cena nezahrnuje dekorace, kuchynské spotřebiče 

 
KUCHYNSKÁ LINKA MELISSA 
Novou kuchyň si dnes může dopřát opravdu každý! Elegantní kuchyňská linka v jednoduchém designu bude slušet i vašemu bytu. Originální barevná kombinace dodá vašemu interiéru šmrnc a vy budete chtít stále zkoušet nové recepty. Tak neváhejte a pospěšte si, tato nabídka nebude platit věčně!
 
Moderní kuchyňská linka v jednoduchém designu. Díky prostorové nenáročnosti je vhodná také do malé kuchyně. Barevné provedení v atraktivním odstínu opticky nezatěžuje prostor, naopak jej provzdušní a příjemně zútulní. Kuchyňská sestava je tvořena dolními a horními skříňkami, které poskytují dostatek úložného prostoru na nádobí i suroviny potřebné k vaření. V ceně nejsou zahrnuty vyobrazené dekorace, kuchyňské spotřebiče ani vodovodní baterie.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Zavěšení linky si řeší zákazník individuálně. Součástí není zavěsná lišta na zed.
Hodně oblíbený produkt Kuchynská linka Melissa, 180/240cm máte možnost pořídit lehce tu na našem webu ve známé rubrice kuchyně! Nyní pořídíte další produkty ze zmíněné sekce za báječnou cenu! To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se také na další skvělé zboží značky STK. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce STK vám poskytuje vysoce kvalitní sortiment Přesvědčte se sami.

Tento vynikající kousek Kuchynská linka Melissa, 180/240cm + pracovní deska od dodavatele zboží STK snadno seženete bezpečně online téměř zdarma. Akční cena 6 499 Kč.