Moderní kuchynská linka Madrid 180cm, artisan/černý mat

  Moderní kuchynská linka Madrid  Korpus v dekoru: dub artisan  Dvířka v dekoru: dub artisan / černý mat  Dodáváme včetně... více informací »
Moderní kuchynská linka Madrid 180cm
Značka: STZ
7 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní kuchynská linka Madrid  Korpus v dekoru: dub artisan  Dvířka v dekoru: dub artisan / černý mat  Dodáváme včetně...

  Moderní kuchynská linka Madrid  Korpus v dekoru: dub artisan  Dvířka v dekoru: dub artisan / černý mat  Dodáváme včetně madel  Pracovní deska není součástí  Lze zakoupit jako celou sestavu nebo i jednotlivé elementy Sestava 180cm zahrnuje: Dolní: 80cm dřezová + 60cm + 40cm zásuvková  Horní: 80cm + 60cm + 40cm  Madla 160mm Nábytek je dodáván v demontu Cena nezahrnuje dekorace a kuchynské spotřebiče 
Cena nezahrnuje dřez    Rozměry: (šířka x výška x hloubka) 
Viz. jednotlivé skřínky v souvisejícím zboží 
Vynikající výrobek Moderní kuchynská linka Madrid 180cm, artisan/černý mat je k dostání teď tu na webu umístěný v sekci akční kuchynské sety. Nyní můžete koupit ještě ostatní zboží z naší rubriky za extra cenu. To není vše, u nás vám nabízíme více. Mrkněte také na další skvělé zboží od značky STZ. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční kus Moderní kuchynská linka Madrid 180cm, artisan/černý mat od značky se skvělou pověstí STZ pohodlně dostanete momentálně na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 7 999 Kč.