Kontinentální postel Nefris 180×200, šedá Soro

Moderní box spring postel  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (žinilka Soro) Postel je dodávána včetně středně... více informací »
Kontinentální postel Nefris 180x200
Značka: Mjn
20 740 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní box spring postel  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (žinilka Soro) Postel je dodávána včetně středně...

Moderní box spring postel 
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (žinilka Soro)
Postel je dodávána včetně středně tvrdých pružinových matrací + topperu 
Součástí je 2x úl. prostor přístupný z boku postele 
Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí 
Celková nosnost je 250kg

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
188x212x103cm 
Ložná plocha: 180x200cm
Výška ložné plochy: 49cm 
 
  Tento akční a ve slevě výrobek Kontinentální postel Nefris 180×200, šedá je k dispozici rovnou tu na webu v kategorii ložnice! Najděte si další produkty z této známé kategorie za výhodnou cenu! Tento výrobce Mjn pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní sortiment To není všechno, nebojte, máme toho více. U nás najdete další vybrané produkty od dodavatele Mjn. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Kontinentální postel Nefris 180x200, šedá Soro od společnosti se zárukou kvality Mjn je k dispozici zde teď opravdu výhodně. Pouze nyní za 20 740 Kč.