Kontinentální postel Mirage 120×200, černá

  Moderní box spring postel Mirage  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (eko-kůže) Postel je dodávána včetně... více informací »
Kontinentální postel Mirage 120x200
Značka: Mjn
21 599 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Mirage  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (eko-kůže) Postel je dodávána včetně...

 

Moderní box spring postel Mirage 
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (eko-kůže)
Postel je dodávána včetně středně tvrdých pružinových matrací + topperu 
Součástí je 2x úl. prostor přístupný z boku postele 
Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí 
Celková nosnost je 250kg

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
122x217x123cm 
Ložná plocha: 120x200cm
Výška ložné plochy: 62cm 
 
MANŽELSKÉ DVOJLŮŽKO MIRAGE 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
 
Diskontní produkt Kontinentální postel Mirage 120×200, máte možnost získat ještě na webu v oblíbené rubrice postele 180×200 cm! Podívejte se na nové produkty z této známé sekce za báječnou cenu.

Vysoce kvalitní produkt Kontinentální postel Mirage 120x200, černá od společnosti Mjn lze pořídit tady a teď za parádní cenu! Za bezkonkureční cenu 21 599 Kč.