Kontinentální postel Harris 180×200, šedá Soro

Moderní box spring postel  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (žinilka Soro) Postel je dodávána včetně středně... více informací »
Kontinentální postel Harris 180x200
Značka: Mjn
20 740 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní box spring postel  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (žinilka Soro) Postel je dodávána včetně středně...

Moderní box spring postel 
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (žinilka Soro)
Postel je dodávána včetně středně tvrdých pružinových matrací + topperu 
Součástí je 2x úl. prostor přístupný z boku postele 
Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí 
Celková nosnost je 250kg

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
168x212x103cm 
Ložná plocha: 160x200cm
Výška ložné plochy: 49cm 
 
 
Tento exkluzivní výrobek Kontinentální postel Harris 180×200, šedá je k sehnání právě nyní tady u nás zařazený v sekci ložnice! Nyní si můžete vybrat parádní výrobky ve zmiňované kategorii za výhodné peníze! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete více produktů od výrobce Mjn. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Kontinentální postel Harris 180x200, šedá Soro od oblíbené značky se zárukou kvality Mjn lze koupit právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní nakoupíte za 20 740 Kč.