Komoda k posteli Finesa F19

  Moderní bytová komoda  Dodáváme v dekoru dub sonoma  Nábytek je dodáván v demontu  Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Komoda k posteli Finesa F19
Značka: MRD
3 725 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní bytová komoda  Dodáváme v dekoru dub sonoma  Nábytek je dodáván v demontu  Parametry: (šířka x výška x...

 

Moderní bytová komoda 
Dodáváme v dekoru dub sonoma 
Nábytek je dodáván v demontu 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
150x50x42cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. 
Oblíbený a akční produkt lze získat rovnou na našem webu ve známé sekci ložnice! Podívejte se na další produkty ve zmíněné sekci z pohodlí domova. To však není vše, u nás vám nabízíme více! Podívejte se taky na více produktů od výrobce MRD. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Komoda k posteli Finesa F19 od našeho známého výrobce MRD lze pořídit u nás v bezva akci. Cena již od 3 725 Kč.