Bílý toaletní stolek  Lanas

Bílý toaletní stolek Lanas –

Šířka 94 cm, hloubka 43 cm, výška 145 cm. Elegantní toaletní stolek se dvěma prostornými šuplíky a se zrcadlem, na kterém je LED osvětlení. Toaletní stolek v bílém provedení vhodný do ložnice, dětského pokoje či šatny. 

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá. Výška 145 cm. Šířka 94 cm. Hloubka 43 cm. Počet zásuvek 2 zásuvky. Zrcadlo se zrcadlem. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost dětský pokoj;ložnice. Taburet bez taburetu. . . . . . . . . . Unikátní a žádaný výrobek lze zakoupit teď na webu zařazený v sekci toaletní stolky. Vyberte si další produkty z této oblíbené rubriky na pár kliknutí. To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete další zboží od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce.
Hodně povedený produkt Bílý toaletní stolek Lanas máte možnost získat právě nyní na našich stránkách zařazený v kategorii toaletní stolky. Připravili jsme pro vás další produkty z této populární sekce za extra cenu!

Koupelnová sestava Chloe s LED osvětlením

Koupelnová sestava Chloe s LED osvětlením – Dvě vysoké skříňky, skříňka pod umyvadlo, zrcadlo s poličkou. Moderní koupelnová sestava s velkým úložným prostorem ve 4 barevných variantách. Umyvadlo, sifon a LED osvětlení za příplatek. Možnost libovolného sestavení vysokých skříněk.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub sonoma. Zrcadlo se zrcadlem. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení s LED osvětlením za příplatek. Umyvadlo bez umyvadla;s umyvadlem za příplatek. Rozměry vysoké skříňky (VxŠxH) 103,5x30x27 cm. Styl moderní. Rozměry zrcadla (VxŠ) 50×50 cm. Rozměry umyvadlové skříňky (VxŠxH) 32×49,5×38,5 cm. . . . . . . . . .
Tento neodolatelný produkt pořídíte právě teď tady na stránkách v populární kategorii koupelnový nábytek. Získejte akční produkty ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu. To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce ovšem další zboží značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Dona shop dlouhodobě dodává velmi kvalitní zboží.
Tento unikátní kus Koupelnová sestava Chloe s LED jde získat přímo tady u nás ve známé kategorii koupelnový nábytek! Připravili jsme podobné zboží z této oblíbené kategorie na pár kliknutí. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Dona shop má na skladě špičkový sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem!