Jídelní sestava Minie

Jídelní sestava Minie –

Malý jídelní stůl se dvěma židlemi. Jídelní sestava pro dvě osoby. Perfektní volba do malé panelákové kuchyně. Kombinace kovu a dekoru dřeva dub sonoma. Připraveno skladem.

Další vlastnosti: Barva šedá. Dekor dub sonoma. Počet míst pro 2 osoby. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Materiál židlí kov;lamino. Materiál desky stolu lamino. Materiál konstrukce stolu kov. Rozměry židle (VxŠxH) 80x39x42 cm. Rozměry stolu (VxŠxH) 82x75x50 cm. . . . . . . . . . . Tento oblíbený výrobek můžete koupit taky tady u nás umístěný v kategorii jídelna. Nyní si můžete vybrat zcela nové zboží ve zmíněné sekci snadno online! Exkluzivní produkt máte možnost sehnat mimo jiné tu na stránkách v oblíbené sekci jídelna! Nyní získáte jiné výrobky ze zmíněné sekce jednoduše online. To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se také na další skvělé kousky od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Židle  Lunex

Židle Lunex – Výška 99 cm, šířka 43 cm, hloubka sedu 43 cm ,výška sedu 44 cm. Jídelní židle s pohodlným čalouněným potahem, který si můžete vybrat z mnoha barev. Rám z odolného bukového masivu ve světlém dekoru dub sonoma.

Další vlastnosti: Materiál masiv. Dekor dub sonoma. Čalounění látka. Šířka 43 cm. Výška 99 cm. Hloubka 43 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Područky bez područek. . . . . . . . . . . .
Velmi prodávaný kus Židle Lunex máte možnost koupit nyní tady na našem webu umístěný v rubrice židle! Nyní si můžete pořídit podobné produkty z této známé kategorie za akční cenu. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce další kvalitní kousky značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Dona shop má na skladě prvotřídní výrobky. Podívejte se sami!

Židle dřevěná Luxy

Židle dřevěná Luxy – Výška 100 cm, šířka 45 cm, hloubka sedu 45 cm ,výška sedu 44 cm. Stylová jídelní židle z masivu bukového dřeva ve světlém provedení. Příjemný dekor dub sonoma v kombinaci s potahovou látkou, kterou si můžete vybrat v mnoha odstínech. Pohodlná a stabilní konstrukce.

Další vlastnosti: Materiál masiv. Dekor dub sonoma. Čalounění látka. Šířka 45 cm. Výška 100 cm. Hloubka 45 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Područky bez područek. . . . . . . . . . . . Kvalitní a oblíbený produkt pořídíte právě tu na našich stránkách ve známé kategorii židle! Připravili jsme akční zboží ze zmíněné sekce snadno online! Populární značka Dona shop pro vás připravuje kvalitní produkty. Nakupujte výhoděn u nás!
Unikátní a žádaný produkt je k získání také tu na našich stránkách umístěný v rubrice židle! Máme pro vás akční kusy z této známé rubriky v akci. Tento výrobce Dona shop pro své zákazníky prodává špičkové zboží. A to je teprve začátek.

Židle kuchyňská Loka

Židle kuchyňská Loka – Výška 98 cm, šířka 43 cm, hloubka sedu 43 cm ,výška sedu 44 cm. Pohodlná jídelní židle s polstrováním, které si můžete zvolit z mnoha barev. Pevný rám z bukového dřeva, který je ve světlém dekoru dub sonoma. Židle je možné zakoupit také ve výhodném jídelním setu spolu se stolem.

Další vlastnosti: Materiál masiv. Dekor dub sonoma. Čalounění látka. Šířka 43 cm. Výška 99 cm. Hloubka 43 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Područky bez područek. . . . . . . . . . . . Unikátní a žádaný produkt Židle kuchyňská Loka je k sehnání v pohodě tu umístěný v rubrice židle! Prozkoumejte ostatní kousky z naší sekce za akční cenu. Oblíbený výrobce Dona shop dlouhodobě dodává špičkové výrobky
Hodně oblíbený kousek seženete pohodlně tady na našem webu v kategorii židle! Nyní pořídíte nové produkty z této populární sekce za výborné peníze. Oblíbená značka Dona shop pro své zákazníky prodává kvalitní zboží. Udělejte si radost! To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte také na další skvělé kousky od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Jídelní židle  Dirse

Jídelní židle Dirse – Výška 98 cm, šířka 46 cm, hloubka sedu 46 cm ,výška sedu 44 cm. Světlé provedení jídelní židle v přírodním dřevěném dekoru dub sonoma. Pevná konstrukce z bukového dřeva a pohodlný čalouněný potah, který je na výběr v mnoha barvách.

Další vlastnosti: Materiál masiv. Dekor dub sonoma. Čalounění látka. Šířka 46 cm. Výška 98 cm. Hloubka 46 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Područky bez područek. . . . . . . . . . . .

Jídelní set  Leron

Jídelní set Leron – Čtyři jídelní židle z masivu a jeden čtvercový stůl ve výhodné sestavě. Provedení v dekoru dub lefkas, který ozvláštní Vaši malou kuchyni. Polstrování židlí si můžete zvolit z mnoha příjemných barev. Sestava je určena pro 4 osoby.

Další vlastnosti: Dekor dub lefkas. Počet míst pro 4 osoby. Stav zboží při dodání v demontu. Materiál židlí dřevo. Materiál desky stolu lamino. Materiál konstrukce stolu masiv. Rozměry židle (VxŠxH) 98x43x43 cm. Rozměry stolu (VxŠxH) 75x80x80 cm. . . . . . . . . . . . .Výjimečný a žádaný produkt můžete sehnat přímo u nás ve známé rubrice jídelní sety! Nyní najdete parádní kousky ve zmíněné rubrice za zcela nejnižší cenu!
Velmi žádaný produkt Jídelní set Leron pořídíte právě nyní tady na webu v oblíbené kategorii jídelní sety! Nyní získáte zcela nové produkty z této oblíbené sekce za báječnou cenu!

Židle do kuchyně Grany

Židle do kuchyně Grany – Výška 98 cm, šířka 43 cm, hloubka sedu 43 cm ,výška sedu 44 cm. Pohodlná jídelní židle v pěkném provedení dekoru dub sonoma. Potah židle si můžete zvolit z příjemných variant.

Další vlastnosti: Materiál masiv. Dekor dub sonoma. Čalounění látka. Šířka 43 cm. Výška 98 cm. Hloubka 43 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Područky bez područek. . . . . . . . . . . .
Tento kvalitní a žádaný produkt Židle do kuchyně Grany můžete sehnat rovnou na našich stránkách zařazený v sekci židle! Nyní si můžete pořídit kvalitní výrobky ve zmíněné kategorii za parádní cenu. Naše nabídka je široká, u nás totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Tento designový výrobek získáte v pohodě tady na našich stránkách v populární kategorii židle! Mrkněte na akční kusy z naší rubriky na pár kliknutí.