Zelené křeslo Club do kanceláře

Zelené křeslo Club do kanceláře –

Šířka 65 cm, hloubka 60 cm, výška 75 cm. Pohodlné klubové křeslo, potah z mikrovlákna v zeleném odstínu. Nosnost křesla 120 kg. Oblíbená varianta skladem.

Další vlastnosti: Typ klubové. Rozkládání bez rozkládání. Barva zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Výška 75 cm. Šířka 65 cm. Hloubka 60 cm. Nožičky bez nožiček. Hloubka sedu 49 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. . . . . . . . . Kvalitní a velmi žádaný produkt je dostupný prostě tady na našich stránkách ve známé rubrice křesla! Podívejte se na nové výrobky ze zmíněné kategorie snadno online. To však není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás další zboží značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt máte možnost nakoupit rovnou tady a teď na našem webu umístěný v rubrice křesla. Nyní najdete unikátní produkty ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci.

Pohodlné křeslo Kendy

Pohodlné křeslo Kendy – Šířka 82 cm, výška 101 cm, hloubka 89 cm. Pohodlné křeslo do obývacího pokoje či kanceláře. Elegantní křeslo v sametové zelené či stylové šedobílé variantě. Vhodné pro práci i relaxaci po náročném dni. 

Další vlastnosti: Typ klubové;televizní. Rozkládání bez rozkládání. Barva šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 82 cm. Výška 101 cm. Hloubka 89 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .Tento velmi oblíbený výrobek získáte nyní na našem webu v rubrice křesla a taburety! Nyní si můžete vybrat podobné produkty ze zmíněné kategorie za super ceny! Známá značka Dona shop může nabídnout prvotřídní produkty. Nakupujte, dokud je zboží sladem! To ovšem není vše, máme toho více. U nás v nabídce najdete více kousků od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt Pohodlné křeslo Kendy jde sehnat v pohodě tu na stránkách v oblíbené rubrice křesla a taburety. Nyní si můžete vybrat oblíbené produkty z této oblíbené sekce z pohodlí domova!