Závěsné houpací křeslo Cocon

Závěsné houpací křeslo Cocon –

Výška 195 cm, šířka 95 cm, hloubka 95 cm. Pohodlné závěsné křeslo na vaši terasu či zahradu. Bytelná kovová konstrukce. Při výrobě byly použity materiály odolné proti povětrnostním vlivům. Stojan v hnědém provedení v ceně.

Další vlastnosti: Materiál kov;plast. Barva hnědá;šedá. Výška 195 cm. Šířka 95 cm. Hloubka 95 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Stojan se stojanem. . . . . . . . . . . . .

Houpací křeslo venkovní Ojo

Houpací křeslo venkovní Ojo –

Výška 195 cm, šířka 105 cm, hloubka 105 cm. Závěsné křeslo se stojanem v přírodních neutrálních barvách na výběr. Součástí jsou polštáře pro pohodlnou relaxaci. Vhodné do exteriéru i interiéru pro zavěšení ze stropu.

Další vlastnosti: Materiál kov;umělý ratan. Barva béžová;šedá. Výška 195 cm. Šířka 105 cm. Hloubka 105 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Stojan se stojanem. . . . . . . . . . . . . Často hledaný produkt Houpací křeslo venkovní Ojo máte možnost dostat pohodlně tady na našem webu v rubrice závěsná křesla! Vyberte si kvalitní zboží z této kategorie za super peníze! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Dona shop představuje top zboží

Křeslo na zahradu Nodde

Křeslo na zahradu Nodde –

Výška 195 cm, šířka 95 cm, hloubka 105 cm. Houpací závěsné křeslo z polyratanu vhodné na zahradu i do interiéru. Černý kokon s polstrováním na výběr v šedé nebo oranžové barvě. Křeslo lze připevnit ke stojanu, zavěsit za strom nebo pověsit na držák ve stropě.

Další vlastnosti: Materiál kov;umělý ratan. Barva černá;oranžová. Výška 195 cm. Šířka 102 cm. Hloubka 105 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Stojan se stojanem. . . . . . . . . . . . .
Vynikající kus Křeslo na zahradu Nodde lze sehnat rovnou tu na stránkách v oblíbené sekci závěsná křesla! Nyní najdete nové produkty ve zmiňované sekci v akci! Tato značka Dona shop představuje prvotřídní produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!
Tento akční a ve slevě produkt Křeslo na zahradu Nodde můžete sehnat právě nyní tady na stránkách zařazený v kategorii závěsná křesla. Máme pro vás zcela nové kusy z naší sekce za nejlepší ceny. Známý dodavatel Dona shop dodává vysoce kvalitní sortiment Nakupujte výhoděn u nás.