Věšák na stěnu  Zella - levý

Věšák na stěnu Zella – levý –

Šířka 80 cm, hloubka 17 cm, výška 100 cm. Závěsný věšák v dekoru olše s odkládací policí, zrcadlem a pěti háčky. Praktické provedení do malých prostorů. Připraven k odeslání do vaší předsíně.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Výška 100 cm. Dekor olše. Orientace levostranné. Počet háčků 5 háčků. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 80 cm. Hloubka 17 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Stav zboží při dodání v demontu. Police s policí. Styl moderní. Využití na bundy a kabáty. . . . . . .
Často hledaný produkt Věšák na stěnu Zella – levý jde pořídit rovněž tady u nás umístěný v rubrice věšáky! Vyberte si zlevněné produkty ze zmíněné kategorie v bezva akci!
Kvalitní a oblíbený produkt Věšák na stěnu Zella – levý máte možnost pořídit taky tu na našich stránkách v populární kategorii věšáky. Nyní si můžete koupit ještě ostatní produkty z této oblíbené rubriky za parádní cenu. Tato značka Dona shop vás obohatí o kvalitní sortiment. Nové kousky každý den.

Závěsná polička  Lirgen

Závěsná polička Lirgen –

Šířka 120 cm, výška 18 cm, hloubka 17,6 cm. Police na zeď do ložnice, obýváku i kuchyně. Skvělý způsob jak vystavit své fotografie a vzpomínky z cest. Svěží dřevěný dekor dub artisan. Pečlivě zabalená, čeká na odeslání.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Počet polic 1 police. Výška 18 cm. Dekor dub artisan. Lesk ne. Šířka 120 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;provence;skandinávský. Využití na květiny;na obrázky. . . . . . . . . . .

Nástěnná police  Gorm

Nástěnná police Gorm – Šířka 110 cm, výška 50 cm, hloubka 23 cm. Závěsná police s pěti úložnými regály v bílém provedení. Vhodná do studentského pokoje či ložnice pro uspořádání knih.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva bílá. Počet polic 5 polic. Lesk ne. Šířka 110 cm. Výška 50 cm. Hloubka 23 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na knihy;na květiny;na obrázky. . . . . . . . . .Tento kvalitní a levný výrobek můžete nakoupit ještě tady na webu v rubrice regály a poličky! Nyní si můžete pořídit akční produkty ze zmíněné kategorie za super ceny. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na další prověřené kousky od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt máte možnost pořídit rovněž tady a teď na našem webu v kategorii regály a poličky. Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této známé rubriky za nejlepší ceny! V očích zákazníků populární značka Dona shop má k dispozici kvalitní výrobky Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další zboží od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Předsíňový věšák Lemis - pravostranný

Předsíňový věšák Lemis – pravostranný – Šířka 67 cm, hloubka 20 cm, výška 106 cm. Závěsný věšák do předsíně s policí. Pravá varianta. Velké háčky 4 ks, malý háček 1 ks.
 

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Orientace pravostranné. Počet háčků 5 háčků. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 67 cm. Výška 106 cm. Hloubka 20 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Stav zboží při dodání v demontu. Police s policí. Styl moderní. Využití na bundy a kabáty. Barva bílá. Dekor dub sonoma. . . . . .Vynikající kus máte možnost sehnat taky tady u nás v oblíbené kategorii věšáky. Najděte si ještě další výrobky ve zmíněné rubrice z pohodlí domova. Populární výrobce Dona shop může nabídnout skvělé zboží Výjimečný a žádaný výrobek máte možnost pořídit právě teď u nás v oblíbené rubrice věšáky! Prozkoumejte zlevněné zboží z této populární rubriky za super peníze! U zákazníků oblíbená značka Dona shop představuje prvotřídní produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. U nás nabízíme více, mrkněte na další kvalitní kousky od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Zrcadlo na zeď  Ariad - pravé

Zrcadlo na zeď Ariad – pravé – Šířka 60 cm, hloubka 14 cm, výška 60 cm. Závěsné zrcadlo na stěnu, zrcadlo s policemi, dekor dub sonoma, pravostranná varianta. Zrcadlo skladem, ihned k odběru v Šenově u Nového Jičína.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Dekor dub sonoma. Orientace Pravostranné. Typ zrcadla nástěnné. Tvar zrcadla čtverec. Šířka 60 cm. Výška 60 cm. Hloubka 14 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Police ano. . . . . . . . . . . Tento oblíbený produkt Zrcadlo na zeď Ariad – pravé je dostupný snadno tady na stránkách umístěný v kategorii koupelnový nábytek! Máme pro vás skvělé produkty z této oblíbené kategorie za extra cenu! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další skvělé produkty od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Sestava do obývacího pokoje Promise -  /

Sestava do obývacího pokoje Promise – / – Stěna do obývacího pokoje v šířce 177 cm. Luxusní obývací stěna s velkou policí, závěsnou skříňkou a stolkem pod TV.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub sonoma. Šířka 177 cm. Hloubka 44 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Rozměry TV stolku (VxŠxH) 45,5x177x44 cm. Rozměry police (VxŠxH) 23,5x150x19,5 cm. Rozměry závěsné skříňky (VxŠxH) 98,5x28x27 cm. Styl moderní. . . . . . . . .

Závěsné police do kuchyně výška

Závěsné police do kuchyně výška – Šířka 30 cm, výška 60 cm, hloubka 30 cm. Otevřená skříňka se třemi policemi vhodná k umístění na kraj kuchyňské linky. Otevřený regál v nabídce v bílé matné barvě.

Další vlastnosti: Typ horní;otevřené. Materiál lamino. Barva bílá. Šířka 30 cm. Výška 60 cm. Hloubka 30 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Povrch matné. . . . . . . . . . . . Tento nejprodávanější produkt najdete bez problémů u nás v kategorii kuchyně! Pořiďte si ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za akční cenu.
Tento designový produkt Závěsné police do kuchyně je k sehnání taky na našich stránkách umístěný v rubrice kuchyně! Nyní koupíte skvělé produkty ve zmiňované sekci v bezva akci!

Knihovna na zeď Tolen

Knihovna na zeď Tolen – Šířka 42 cm, výška 96,2 cm, hloubka 33 cm. Závěsné police na knihy v dekoru dub artisan, který vdechne přirozený vzhled a zútulní váš obývací pokoj. Čtyři stejně velké police pro organizaci vašich oblíbených knih.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor dub artisan. Šířka 42 cm. Výška 96,2 cm. Hloubka 33 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl industriální;moderní. . . . . . . . . . . . .Tento exkluzivní produkt Knihovna na zeď Tolen najdete právě nyní tady u nás v kategorii knihovny. Podívejte se na podobné kousky ze zmíněné sekce za nejlepší ceny! To není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce další vybrané produkty od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Vysoce kvalitní kousek Knihovna na zeď Tolen je k sehnání právě zde tady na webu v oblíbené rubrice knihovny. Vyberte si ještě jiné výrobky ve zmiňované rubrice za výhodné peníze. Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Máme v nabídce ovšem další produkty od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známý dodavatel Dona shop prodává skvělé výrobky

Skříňka  závěsná

Skříňka závěsná – Šířka 60 cm, výška 71,5 cm, hloubka 31 cm. Skříňka do kuchyně horní s policí v několika barvách. Vnitřní část skříněk zhotovená v matné bílé barvě. Dvířka se systémem tichého zavírání.

Další vlastnosti: Typ horní. Materiál lamino. Barva bílá;červená;šedá. Dekor akát;dub lefkas;dub sonoma;hiteak;olše. Šířka 60 cm. Výška 71,5 cm. Hloubka 31 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Povrch lesklé;matné. . . . . . . . . . . Ve slevě tento produkt lze sehnat bez problémů tady na webu v populární rubrice kuchyně. Nyní můžete získat parádní produkty z této sekce za parádní cenu! Tento unikátní kus Skříňka závěsná můžete najít snadno tady u nás v oblíbené kategorii kuchyně. Pořiďte si parádní zboží z této rubriky za super ceny!

Závěsné police do kuchyně výška 72 cm

Závěsné police do kuchyně výška 72 cm – Šířka 30 cm, výška 71,5 cm, hloubka 29 cm. Otevřená skříňka se třemi policemi vhodná k umístění na kraj kuchyňské linky. Otevřený regál v několika barevných provedeních.

Další vlastnosti: Typ horní;otevřené. Materiál lamino. Barva bílá;šedá. Dekor akát;dub artisan;dub bordeaux;dub lancelot;olše. Šířka 30 cm. Výška 71,5 cm. Hloubka 29 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;provence;skandinávský. Povrch matné. . . . . . . . . . . Tento designový výrobek Závěsné police do kuchyně výška máte možnost nakoupit již dnes na webu v populární rubrice kuchyně. Nyní pořídíte podobné zboží z naší rubriky za skvělou cenu. To však není všechno, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce ovšem více skvělých kousků od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Dona shop má v nabídce špičkový sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!
Velmi prodávaný výrobek Závěsné police do kuchyně výška lze získat prostě na našich stránkách v oblíbené sekci kuchyně. Nyní si můžete pořídit zcela nové produkty ve zmiňované rubrice za outletovou cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Dona shop vám může nabídnout skvělé výrobky. To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce také další zboží od značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Horní kuchyňská skříňka

Horní kuchyňská skříňka – Šířka 80 cm, výška 71,5 cm, hloubka 31 cm. Závěsná skříňka do kuchyně s policí v několika barevných variantách. Vnitřní část horní skříňky v bílé barvě. Dvířka se systémem tichého zavírání.

Další vlastnosti: Typ horní. Materiál lamino. Barva bílá;bordo. Dekor akát;dub lefkas;dub sonoma;hiteak;olše. Šířka 80 cm. Výška 71,5 cm. Hloubka 31 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;skandinávský. Povrch lesklé;matné. . . . . . . . . . . Diskontní produkt máte možnost dostat rovnou tu na stránkách v oblíbené rubrice kuchyně! Připravili jsme parádní produkty z této kategorie za outletovou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás taky více kousků od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější výrobek Horní kuchyňská skříňka můžete najít snadno tu na webu v oblíbené sekci kuchyně. Nyní můžete najít parádní produkty ze zmíněné kategorie za rozumné peníze!

vá skříňka Cowen s policemi

vá skříňka Cowen s policemi – Šířka 60 cm, hloubka 21 cm, výška 60 cm. Závěsná horní koupelnová skříňka se zrcadlem. Velký výběr barevných variant.

Další vlastnosti: Typ horní;nad umyvadlo;zrcadlové. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Počet dvířek 1 dvířka. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Orientace pravostranné. Ozdobný pásek bez pásku;se stříbrným páskem. Šířka 60 cm. Výška 60 cm. Hloubka 21 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. . . . . . . .Akční a ve slevě výrobek vá skříňka Cowen s policemi je k dostání právě tady u nás zařazený v sekci koupelna. Nyní si můžete pořídit ještě další výrobky z naší kategorie snadno online! Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. U nás totiž najdete více kvalitních produktů od značky Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Závěsná police   Stout

Závěsná police Stout – Šířka 60 cm, hloubka 26 cm, výška 5 cm. Police na stěnu, vyrobená v imitaci dřeva dub sonoma. Praktické řešení, hrany police opatřeny odolnou ABS úpravou. Levitující police vyrobena z voštinové desky. Součástí balení je montážní příslušenství. V nabídce různé barevné varianty.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 60 cm. Výška 5 cm. Hloubka 26 cm. Nosnost 5 kg. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Využití na květiny;na obrázky. . . . . . . . . . Zcela unikátní produkt Závěsná police lze pořídit aktuálně tady na webu v oblíbené kategorii regály a poličky. Připravili jsme oblíbené kousky z této kategorie za super peníze. Hodně povedený produkt Závěsná police lze nakoupit zrovna na webu ve známé kategorii regály a poličky. Podívejte se na ještě jiné produkty z této populární kategorie ve výhodné akci! Máme toho více, máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známá značka Dona shop dlouhodobě dodává velmi kvalitní sortiment.

Nástěnná vitrína Sauki

Nástěnná vitrína Sauki – Šířka 63 cm, výška 92 cm, hloubka 35 cm. Závěsná prosklená vitrína v krémové barvě s jemnými prvky v dekoru dub zlatý. Dvě police za prosklenými dvířky a spodní šuplík. Pevný a odolný materiál.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá. Počet dvířek 1 dvířka. Počet polic 2 police. Dekor dub zlatý. Šířka 63 cm. Výška 92 cm. Hloubka 35 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení s LED osvětlením za příplatek. . . . . . . . . . .

Závěsné zrcadlo Ariad wenge - pravé

Závěsné zrcadlo Ariad wenge – pravé – Šířka 60 cm, hloubka 14 cm, výška 60 cm. Nástěnné zrcadlo s policemi. Skladem v dekoru wenge, pravostranná varianta. Ihned k vyzvednutí v Šenově u Nového Jičína.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Orientace pravostranné. Typ zrcadla nástěnné. Šířka 60 cm. Výška 60 cm. Hloubka 14 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Police ano. . . . . . . . . . . . .Zlevněný kousek Závěsné zrcadlo Ariad wenge – najdete bez problémů tu na našich stránkách zařazený v sekci koupelnový nábytek! Nyní najdete nové produkty z této oblíbené sekce za výhodnou cenu! Populární výrobce Dona shop pro své zákazníky dodává prvotřídní výrobky. Podívejte se sami! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem více produktů značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Povedený produkt pořídíte pohodlně u nás zařazený v rubrice koupelnový nábytek! Nyní najdete vyjímečné produkty z této oblíbené kategorie za super peníze. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! U nás najdete další prověřené zboží od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Dona shop dlouhodobě vyrábí skvělé výrobky Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Kuchyňská skříňka závěsná

Kuchyňská skříňka závěsná – Šířka 80 cm, výška 71,5 cm, hloubka 31 cm. Závěsná skříňka do kuchyně s policí v mnoha barevných variantách. Vnitřní část horní skříňky v bílé barvě.

Další vlastnosti: Typ horní. Materiál lamino. Barva béžová;bílá;černá;červená;šedá. Dekor dub artisan;dub bordeaux;dub lancelot;dub lefkas;dub sonoma;hiteak;olše. Šířka 80 cm. Výška 71,5 cm. Hloubka 31 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;provence;skandinávský. Povrch lesklé;matné. . . . . . . . . . . Často hledaný produkt Kuchyňská skříňka závěsná jde získat teď tu na našich stránkách v sekci kuchyně! Vyhledejte si další kousky ve zmiňované rubrice v akci! Máme toho více, u nás v nabídce najdete více produktů od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Dona shop může nabídnout kvalitní výrobky.

Závěsná police  Stout dekor

Závěsná police Stout dekor – Šířka 60 cm, hloubka 26 cm, výška 5 cm. Nástěnná police. Praktické a minimalistické řešení. V dekoru wenge. Skladem.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Dekor wenge. Lesk ne. Šířka 60 cm. Výška 5 cm. Hloubka 26 cm. Nosnost 5 kg. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Využití na květiny;na obrázky. . . . . . . . . .
Oblíbený a akční produkt máte možnost nakoupit přímo tady na našich stránkách v oblíbené sekci regály a poličky. Připravili jsme ještě podobné produkty z naší kategorie za akční cenu.

Závěsná police Lirgen

Závěsná police Lirgen – Šířka 120 cm, výška 18 cm, hloubka 17,6 cm. Police vhodná do ložnice, obýváku i kuchyně. Skvělý způsob jak vystavit své fotografie a vzpomínky z cest. Svěží dřevěný dekor dub artisan. Možnost zkombinovat i další nábytek ve stejném provedení.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Počet polic 1 police. Dekor dub artisan. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 18 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;provence;skandinávský. Využití na květiny;na obrázky. . . . . . . . . . . Žádaný produkt Závěsná police Lirgen lze zakoupit lehce na našich stránkách umístěný v rubrice regály a poličky. Máme pro vás ještě jiné zboží z této oblíbené sekce za skvělou cenu! Ve slevě tento kus lze získat rovnou na našem webu v rubrice regály a poličky. Mrkněte na podobné výrobky z této známé rubriky ve výhodné akci. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky značky Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.