Židle na balkon Elda

Židle na balkon Elda –

Šířka 70 cm, hloubka 58 cm, výška 71 cm. Zahradní křeslo s kovovou konstrukcí v kombinaci s umělým ratanem ve vícebarevném provedení. Součástí křesla je pohodlný podsedák a barevný polštářek. Skladem a ihned k odběru v Šenově u Nového Jičína.

Další vlastnosti: Materiál kov;látka;umělý ratan. Barva černá;modrá;šedá;zelená. Výška 71 cm. Šířka 70 cm. Hloubka sedu 58 cm. Místnost kuchyně a jídelna;obývací pokoj;zahrada. . . . . . . . . . . . . . . Ve slevě produkt máte možnost získat prostě tady na webu umístěný v sekci zahradní židle a křesla. Vyhledejte si ještě ostatní produkty ze zmíněné kategorie za super ceny! Mezi zákazníky oblíbená značka Dona shop má v nabídce vysoce kvalitní produkty. Vždyť to vidíte sami.

Tento levný kus Židle na balkon Elda jde pořídit již dnes u nás v oblíbené kategorii zahradní židle a křesla! Připravili jsme jiné výrobky z naší rubriky za zcela nejnižší cenu.
Kvalitní a žádaný produkt Židle na balkon Elda můžete najít taky tady a teď na našem webu zařazený v rubrice zahradní židle a křesla! Nyní koupíte nové zboží z této oblíbené kategorie za příznivou cenu.

Židle umělý ratan Laga

Židle umělý ratan Laga –

Výška 72 cm, šířka 53 cm, hloubka 63 cm. Zahradní židle odolná vůči povětrnostním vlivům. Stohovatelná. Kovová konstrukce v kombinaci s umělým ratanem.

Další vlastnosti: Materiál kov;umělý ratan. Barva černá. Výška 72 cm. Šířka 53 cm. Hloubka 63 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Područky s područkami. . . . . . . . . . . . . Tento zlevněný výrobek Židle umělý ratan Laga získáte jednoduše tady na našem webu v oblíbené rubrice zahradní židle a křesla! Pořiďte si ještě jiné produkty z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Významný výrobce Dona shop pro své zákazníky poskytuje špičkové produkty
Oblíbený kus Židle umělý ratan Laga lze pořídit také na stránkách umístěný v sekci zahradní židle a křesla! Prozkoumejte ještě jiné kousky z této populární sekce za rozumné peníze! U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop dlouhodobě vyrábí top zboží. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také další prověřené zboží od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.