Stínící plachta  Limen

Stínící plachta Limen –

Stínící trojúhelníková plachta o rozměrech 3,6 x 3,6 x 3,6 m. Barva zelená. Ideální pro zastínění terasy, balkónů, bazénů a vířivek. Skvělá alternativa místo slunečníku, zahradních stanů či altánů.

Další vlastnosti: Materiál polyester. Barva zelená. Tvar plachty Trojúhelník. Vlastnosti UV ochrana. Ochrana před deštěm Ano. Rozměry 3,6 x 3,6 x 3,6 m. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost zahrada. . . . . . . . . . . . . Kvalitní produkt najdete nyní na našich stránkách umístěný v rubrice markýzy. Prozkoumejte oblíbené výrobky ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu. To však není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce ovšem více kousků od značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Čtvercová stínící plachta  Tod

Čtvercová stínící plachta Tod –

Praktická čtvercová stínící plachta v béžové barvě o velikosti 3,6 x 3,6 m. Ideální pro zastínění terasy, balkónů, bazénů a vířivek. Vhodná tak nad zahradní posezení místo zahradního altánu či stanu.

Další vlastnosti: Materiál polyester. Barva béžová. Tvar plachty Čtverec. Vlastnosti UV ochrana. Ochrana před deštěm Ano. Rozměry 3,6 x 3,6 m. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost zahrada. . . . . . . . . . . . .
Ve slevě produkt Čtvercová stínící plachta jde pořídit bez problémů na našem webu zařazený v kategorii markýzy! Prozkoumejte ještě ostatní produkty z této známé sekce za výhodnou cenu. To ale však není vše, u nás vám nabízíme více. Podívejte se také na další prověřené zboží od značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce. V očích zákazníků popupární značka Dona shop má v nabídce vynikající výrobky.
Oblíbený a akční produkt jde sehnat v pohodě tady a teď na našich stránkách v kategorii markýzy! Nyní najdete akční produkty z naší rubriky za akční cenu! To však není vše, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce.
Výjimečný a žádaný kus Čtvercová stínící plachta jde pořídit jednoduše tady na webu v sekci markýzy! Nyní můžete najít oblíbené produkty z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás najdete další produkty od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.