Zahradní lehátko Sidel

Zahradní lehátko Sidel –

Výška 40 cm, šířka 74 cm, hloubka 190 cm. Lehátko z tvrzeného plastu, má kolečka pro snadnější manipulaci. Za opěradlem je nachází malá uzavíratelná přihrádka na drobnosti. Jednoduchým pohybem uděláte z lehátka křeslo. Výběr z několika barev.

Další vlastnosti: Typ polohovací. Materiál plast. Barva bílá;šedá;zelená. Výška 40 cm. Šířka 74 cm. Hloubka 190 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost zahrada. Kolečka na kolečkách. . . . . . . . . . . . Nový kus lze nakoupit rovnou tu na webu v populární rubrice zahradní lehátka! Pořiďte si zcela nové produkty z této oblíbené sekce za outletovou cenu!
Žádaný kousek lze sehnat rovněž na našich stránkách v populární kategorii zahradní lehátka! Vyberte si ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice na pár kliknutí! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další vybrané kousky od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Skládací zahradní lehátko Livo

Skládací zahradní lehátko Livo –

Výška 87 cm, šířka 61 cm, délka 152 cm. Plážové lehátko na kolečkách s nastavitelnou zádovou opěrkou a stříškou. Lehká hliníková konstrukce s odolná syntetická látka. Výběr barevného provedení. Šikovná malá kapsička na brýle či knížku.

Další vlastnosti: Materiál kov. Barva modrá;šedá. Výška 87 cm. Šířka 62 cm. Hloubka 152 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Kolečka na kolečkách. . . . . . . . . . . . . . Tento akční a ve slevě produkt Skládací zahradní lehátko Livo máte možnost nakoupit prostě tady na webu v populární sekci zahradní lehátka! Nyní koupíte nové produkty ve zmiňované sekci za výhodné peníze! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt Skládací zahradní lehátko Livo můžete pořídit bez problémů tu v populární sekci zahradní lehátka. Vyhledejte si ještě podobné produkty ze zmíněné sekce z pohodlí domova!