Zahradní lehátko se stříškou Weven

Zahradní lehátko se stříškou Weven –

Výška 75 cm, šířka 53 cm, délka 186 cm. Zahradní lehátko se stříškou a s hliníkovou konstrukcí potažené textilií, která je odolná vůči vodě. Polohovatelná opěrka – 3 polohy. Výběr barevné varianty.

Další vlastnosti: Typ polohovací. Materiál kov. Barva béžová. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost zahrada. Kolečka bez koleček. . . . . . . . . . . . . . . Ve slevě produkt Zahradní lehátko se stříškou najdete teď tu zařazený v sekci zahradní lehátka! Vyhledejte si kvalitní produkty ve zmiňované rubrice z pohodlí domova. Možná hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Plážové skládací lehátko Martys

Plážové skládací lehátko Martys –

Výška 96,5 cm  šířka 59 cm, hloubka 136,5 cm. Skládací zahradní lehátko v provedení s područkami a s ocelovou stabilní konstrukcí. Potah je vyroben z umělé tkaniny, která nenasakuje vodu. Polohovatelná opěrka – 2 polohy. Snadná údržba i čištění. Barevné varianty na výběr.

Další vlastnosti: Typ polohovací. Materiál kov. Barva modrá;šedá. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost zahrada. Kolečka bez koleček. . . . . . . . . . . . . . .
Výjimečný a žádaný produkt Plážové skládací lehátko Martys máte možnost získat již dnes tu na webu v populární sekci zahradní lehátka! Pořiďte si jiné produkty z naší sekce za skvělou cenu! Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další prověřené produkty značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významná značka Dona shop vám může poskytnout vysoce kvalitní zboží. Tento žádaný kus je k dispozici právě tady na našem webu v oblíbené rubrice zahradní lehátka! Nyní pořídíte parádní produkty ve zmiňované rubrice za internetové ceny. U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní výrobky.

Dřevěné lehátko s područkou Dexo

Dřevěné lehátko s područkou Dexo –

Výška 95 cm, šířka 58 cm, hloubka 92 cm. Zahradní skládací lehátko s dubovým rámem. Pohodlné područky, odolná látka a výběr z vícero barev. Tři úrovně polohy opěrky zad. Přizpůsobené pro natření.

Další vlastnosti: Materiál dřevo;látka. Barva bílá;modrá. Výška 95 cm. Šířka 58 cm. Hloubka 92 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost zahrada. Kolečka bez koleček. . . . . . . . . . . . .Tento velmi žádaný kousek máte možnost koupit bezprostředně tady na webu v kategorii zahradní lehátka! Prozkoumejte nové kousky ze zmíněné rubriky za rozumné peníze! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Máme v nabídce však také další kousky od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Dona shop vám může nabídnout špičkové zboží.

Zahradní lehátko Sidel

Zahradní lehátko Sidel –

Výška 40 cm, šířka 74 cm, hloubka 190 cm. Lehátko z tvrzeného plastu, má kolečka pro snadnější manipulaci. Za opěradlem je nachází malá uzavíratelná přihrádka na drobnosti. Jednoduchým pohybem uděláte z lehátka křeslo. Výběr z několika barev.

Další vlastnosti: Typ polohovací. Materiál plast. Barva bílá;šedá;zelená. Výška 40 cm. Šířka 74 cm. Hloubka 190 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost zahrada. Kolečka na kolečkách. . . . . . . . . . . . Nový kus lze nakoupit rovnou tu na webu v populární rubrice zahradní lehátka! Pořiďte si zcela nové produkty z této oblíbené sekce za outletovou cenu!
Žádaný kousek lze sehnat rovněž na našich stránkách v populární kategorii zahradní lehátka! Vyberte si ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice na pár kliknutí! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další vybrané kousky od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Skládací zahradní lehátko Livo

Skládací zahradní lehátko Livo –

Výška 87 cm, šířka 61 cm, délka 152 cm. Plážové lehátko na kolečkách s nastavitelnou zádovou opěrkou a stříškou. Lehká hliníková konstrukce s odolná syntetická látka. Výběr barevného provedení. Šikovná malá kapsička na brýle či knížku.

Další vlastnosti: Materiál kov. Barva modrá;šedá. Výška 87 cm. Šířka 62 cm. Hloubka 152 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Kolečka na kolečkách. . . . . . . . . . . . . . Tento akční a ve slevě produkt Skládací zahradní lehátko Livo máte možnost nakoupit prostě tady na webu v populární sekci zahradní lehátka! Nyní koupíte nové produkty ve zmiňované sekci za výhodné peníze! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt Skládací zahradní lehátko Livo můžete pořídit bez problémů tu v populární sekci zahradní lehátka. Vyhledejte si ještě podobné produkty ze zmíněné sekce z pohodlí domova!